feat0

200-300-400 TL'lik Dokunmatik Nokia Telefonlar

Dokunmatik ekranlı telefonlar ilk çıktıkları yıllarda birkaç bin liraya satılırken şimdilerde ise oldukça uygun fiyatlı dokunmatik telefonlara rastlamak mümkün.Tabi hala iPhone'un ,Samsung' un ,Nokia nın oldukça pahalı dokunmatik ekranlı telefonları da mevcut.Nokia dokunmatik ekranlı telefonların fiyatları diğer markalara göre biraz daha uygun diyebiliriz.Şimdi sizin için hazırladığımız 200-300-400 TL aralığındaki Nokia dokunmatik ekranlı telefon modellerine bakalım:

Devamını Oku
feat2

Nokia Symbian Belle Guncellemesi

Bir önceki yazımızda Nokia Symbian Belle Yazılım Güncellemesinin Nasıl Yapılacağından bahsetmiştik.Bu yazımızda ise Nokia Symbian Belle'nin 2012 yılındaki en son yazılım güncellemesini sizlerle paylaşacağız.Bu güncelleme ile cep telefonunuzdan daha iyi verim alacaksınız..

Devamını Oku
feat3

Nokia 5800,N8,C6,5250,N97 icin Oyun Paketi

İstediğiniz Nokia oyunları arıyor ancak bulamıyorsanız işte tam sizin için bir oyun paketi. Bu oyun paketi tam tamına 78 adet oyun içeriyor ve oyunlar arasında yok yok.Aksiyon,dövüş,spor,futbol,zeka oyunlarının hepsi bu oyun paketinde.Bu oyunları Symbian s60 v5 dokunmatik ekranlı telefonlarınızda oynayabilirsiniz.

Devamını Oku
feat4

Flash Player

Nokia Cep Telefonlarınızda kullanabileceğiniz Flash Player ı sizlere sunuyoruz.Cep telefonunuzdan internete girdiğiniz zaman bazı web siteleri yada web sitelerinde videolar,sesler,görüntüler telefonunuzda Flash Programı olmadığı için açılmaz.Bu programı yükledikten sonra öyle bir sorunla artık karşılaşmayacaksınız.

Devamını Oku
feat5

Telefonda Dizi-Film Izleme Programi

LCG SmartMovie, Nokia (5800 XpressMusic, X6, 5228, 5230, 5233, 5235, 5250, N97, 5530 XpressMusic, C6, C5, C5-03 gibi) telefonlarınızda AVİ formatındaki videoları ve MP4, FLV ve 3GP formatındaki videoları ,fimleri ,dizileri izlemenizi sağlayan çok başarılı bir program.

Devamını Oku

Nokia Telefonlar Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Telefonunuza müzik,film,dosya,oyun,fotoğraf yüklemek istiyorsanız,yada telefonunuzdan bilgisayarınıza veri aktarmak istiyorsanız veya cep telefonunuzun yazılım güncellemesini yapmak istiyorsanız bu işlemleri telefonunuz ile bilgisayarınız arasından bağlantı kurarak yapabilirsiniz.Şimdi gelin o bağlantının nasıl kurulduğuna bakalım:


Bilgisayarınızda Nokia Suite uygulaması yüklü olmalıdır.

Nokia Suite uygulamasını indirip yüklemek için tıklayın.
Nokia Suite uygulamasını bilgisayarınıza yükledikten sonra, lütfen şunları yapın:
  1. Nokia Suite’i başlatın.
  2. Telefonunuzu USB kablosuyla telefonunuza bağlayın ya da Araçlar Yeni telefon ekle > Bunun yerine bluetooth kullan
  3. seçeneklerini belirleyin
  4. Ekrandaki yönergeleri izleyin.

10 yorum:

  1. Teşşekür ederim cok faydası oldu.

  2. Buypasa.com adresine girerek bir çok ürünü bulabilirsiniz. Bu ürünlerden istediğinizi alabilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

  3. Yeni telefonlarda böyle bir sorun yok bence eskilerinde var Nokia vazgeçilmez.

  4. Nokia can gerisi heycan